Dudley Dix Yatch Design Kitleri

Dudley Dix tarafından dizayn edilen kontrplak modellerin kit haline getirilmiş şekilde satışları başlamıştır.

Tüm kitlerimiz CNC makinelerimizde +/- .002” tolerans ile kesilmektedir. Ek yerlerinde kullandığımız birleşim detayları sayesinde parçalar daha güçlü bir birleşim elde edildiği gibi, dişi erkek geçmeler sayesinde senteye alınması problem olmaktan çıkmıştır.

Kit Fiyatları
Didi-26 model kitlerimizin tasarım ve imalat detayları tamamlanmış ve satışları başlamıştır. Didi-26 Kit fiyatı  2.620 Euro’ dur. Kit muhteviyatı aşağıda takdim edilmiştir.

Kit Muhteviyatı için buraya tıklayınız

Paket resmi için buraya tıklayınız.

Şu an için Didi-34 ve 40cr kit çalışmaları devam etmektedir.

Kesim Hizmeti

Kontrplak Postaların CNC ile kesimi
Ek yerleri birleşim yerlerinin kesimi
Kesimi tamamlanmış posta

     Elinize ulaşan kit ambalajının içindeki tüm parçalarınız gerekli kalınlıklardaki fenol reçineli BS 1088 marin okoume kontrplaklarda kesilmiş, ek gerektiren yerlerde merdiven bağlantı oyukları ve pinleri hazırlanmış durumdadır. Tüm bu kesimler 0,002 toleranslı CNC makinelerimizde yapılmaktadır. Kesilen bu parçalar sevkiyat esnasında hasar görmemesi için tamamı ile levhadan kopartılmamış olup, hata yapmanızı engellemek amacı ile çok ince ve küçük kulaklarla levhada sabitlenmiştir. Bu kulakları el dokapajı, maket bıçağı veya düz eğe ile kopartarak çıkartacağınız parçaları zımparalayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

El dekopajı

Maket Bıçağı

Eğe

Zımpara

Bu yarattığımız sistem sayesinde bir postanın hazırlanması ortalama 5 dakika sürmektedir.

Konu ile ilgili filmler(avi formatında): a) CNC kesim
b) Ayıklama
c) Zımpara